מה ההבדל בין קרם לחות טיפולי לקרם לחות שאני קונה בסופר פארם?

קיימים מספר הבדלים משמעותיים בין מוצרי מדף לתכשירים פרא רפואיים:

 • ריכוז החומר הפעיל:
  אחד ההבדלים המשמעותיים בין תכשיר מוצר מדף הנמכר ברשתות הפראם למוצר פרא רפואי הנמכר אצל מומחה הוא ריכוז החומרים הפעילים. כאשר ברוב המוחלט של המקרים מוצר המדף יכיל ריכוז נמוך יותר של החומרים הפעילים בהשוואה לתכשיר הפרא רפואי.
 • התאמה אישית:
  מוצר מדף מיועד לשימוש של כלל האוכלוסייה ואין דרך להתאים את סוג החומר הפעיל והריכוז שלו באופן אישי לצרכן. לעומת זאת, מוצר פרא רפואי מותאם ללקוח לאחר אבחון מעמיק של העור והתאמה של סוג החומר הפעיל בתכשיר וריכוזו למצב העור של המטופל.
 • טווח המחירים:
  השוואה שערך מגזין גלובס בין מחירי מוצרי הטיפוח הנמכרים ברשתות הפארם לתכשירים הפרא רפואיים העלתה כי לא קיים הבדל משמעותי ובשני סוגי המוצרים ניתן למצוא מחירים שמתחילים ב- 150 שקלים עד למחירים של מוצרי פרימיום המגיעים ל- 1,500 שקלים.
 • השגת תוצאות רצויות:
  הידע הקיים אצל מטפל מומחה לבריאות העור מאפשר השגת תוצאות משמעותיות ומהירות. באמצעות שימוש נכון ומדויק בחומרים פעילים ניתן להבהיר כתמים, לטפל בצלקות, לטפל באקנה ובנקבוביות פעורות ולקבל חידוש ושיפור במרקם העור.

לסיכום אני אוסיף שאם את מעוניינת במוצר טיפוח אשר יעניק לך לחות או הזנה ויהיה נעים לשימוש, קרוב לוודאי שלא תמצאי הבדל משמעותי בין מוצר מדף למוצר פרא רפואי.

סגירת תפריט
יצירת קשר
close slider

בחר/י תחום עניין
אקנהפיגמנטציהאנטי-אייג'ינגאחר

בחר/י סניף
גבעתייםתל אביבנתניה