ד"ר ללוש - מומחים לבריאות העור

הקליניקה של ד”ר ללוש חרטה על דגלה טיפול בלתי מתפשר שמוענק במקצועיות, דיוק והתאמה אישית.

ספרו לי איך הכל התחיל?

תמונה של ד"ר ללוש

ד”ר ללוש התחילה את דרכה בעולם הקוסמטיקה בלימודים אקדמיים בתחום הביוכימיה, כשבסיומם קיבלה תואר דוקטור (Ph.D) בביוכימיה. ביוכימיה הינו ענף מדעי המשלב בין ביולוגיה וכימיה וממלא תפקיד מרכזי וחשוב בהבנת מנגנונים ביולוגיים וכימיים ופיתוח תרופות ותכשירים מתקדמים. מחקרים בתחום הביוכימיה מובילים פריצות דרך מדעיות במגוון תחומים, לרבות בתחום הקוסמטיקה.

במהלך לימודי הדוקטורט שלה ביצעה ד”ר ללוש מחקר שכלל מציאה ופיתוח של חומרים טבעיים לטיפול במחלות עור תוך התמקדות בטיפול בסרטן המלנומה (סרטן העור), מחקר אשר זכה לפרסי הצטיינות רבים על תרומתו למדע.

לאחר סיום הדוקטורט הועסקה ד”ר ללוש כיועצת מדעית במספר חברות מובילות.

המטופלת שגרמה לתפנית הגדולה:

במהלך עבודתה כיועצת מדעית, נחשפה ד”ר ללוש למטופלים רבים אשר סבלו מבעיות עור חריפות ולא הצליחו למצוא מרפא בטיפול רפואי קונבנציונלי או קוסמטי.

בין המטופלים בלטה מטופלת שסבלה במשך שנים מאטופיק דרמטיטיס – המוכרת גם כ- “אסתמה של העור” – המלווה בגרד, יובש ופריחה דלקתית כרונית. משך שנים סבלה המטופלת תופעות קשות, וכל הטיפולים שניסתה, קונבנציונליים ובלתי קונבנציונליים, לא הצליחו להביא להקלה במצבה. המטופלת הגיעה לד”ר ללוש כשהיא אובדת עצות ונואשת. אך בידיה המסורות של ד”ר ללוש ציפתה לה הפתעה. תוך זמן קצר הצליחה ד”ר ללוש להביא מזור לכל התסמינים מהם סבלה המטופלת.

סיפור החלמתה של המטופלת עבר מפה לאוזן, ורבים ביקשו להגיע לטיפול אצל ד”ר ללוש.

אז התגבשה אצל ד”ר ללוש ההחלטה לבצע שינוי משמעותי בחייה, ולהקדיש את כל זמנה לטיפול באנשים הסובלים מבעיות עור. בשנת 2014 קרם החזון עור וגידים, ונפתחה הקליניקה של ד”ר ללוש, המספקת ללקוחותיה טיפול מותאם אישית, המבוסס על הידע המדעי של ד”ר ללוש.

הקמת המרכז הראשון לאסתטיקה - 2014 ועד היום

שינינו את איכות חייהם של אלפי מטופלים ומטופלות הסובלים מבעיות עור. תוכלו לקרוא על חוות הדעת שלהם ממש כאן בלחיצה על הכפתור

במה אנחנו מתמחים?

הקליניקה של ד”ר ללוש חרטה על דגלה טיפול בלתי מתפשר שמוענק במקצועיות, דיוק והתאמה אישית.

הקליניקה פועלת לפי שיטה ייחודית המשלבת מכשור קוסמטי מתקדם יחד עם פורמולות ייחודיות המפותחות ומותאמות למצב המטופל או המטופלת, ומבוססות כולן על הידע המדעי הנרחב של ד”ר ללוש.

אנחנו מתחייבים בפני המטופלים שלנו על:

תוצאות מהירות ומובהקות

טיפול ללא תופעות לוואי וללא שימוש בתרופות

טיפול מקצועי שמותאם אישית למצב העור

ליווי אישי, מקצועי ואנושי לאורך כל הדרך

מה ההבדל בין הקליניקה של ד"ר ללוש לקליניקות אחרות?

דילוג לתוכן