נעים להכיר, זה אנחנו:

הקליניקה של ד”ר ללוש לטיפול במחלות עור חרטה על דגלה טיפול בלתי מתפשר שמוענק במקצועיות, דיוק והתאמה אישית.
הקליניקה מטפלת באמצעות שיטה בלעדית שמשלבת בין המכשור המתקדם ביותר בתחום הקוסמטיקה ופיתוח פורמולות ייחודיות למצב המטופל או המטופלת שמתבססות על הידע המדעי הרחב של ד”ר ללוש.

במה אנחנו מתמחים?

אנחנו מתחייבים בפני המטופלים שלנו על:

תוצאות מהירות ומובהקות

טיפול ללא תופעות לוואי וללא שימוש בתרופות

טיפול מקצועי שמותאם אישית למצב העור

ליווי אישי, מקצועי ואנושי לאורך כל הדרך

ספרו לי איך הכל התחיל?

ד”ר ללוש התחילה את דרכה לעולם הקוסמטיקה דרך לימודים אקדמיים בתחום הביוכימיה כשבסיומם קיבלה תואר דוקטור (Ph.D). ביוכימיה הינו ענף מדעי המשלב בין ביולוגיה וכימיה וממלא תפקיד מרכזי וחשוב בהבנת מנגנונים ופיתוח תרופות ותכשירים. מחקרים בתחום הביוכימיה מובילים פריצות דרך מדעיות בתחומים רבים כמו גם בתחום הקוסמטיקה.

כחלק מלימודי הדוקטורט שלה ביצעה ד”ר ללוש מחקר שכלל מציאה ופיתוח של חומרים טבעיים לטיפול במחלות עור תוך התמקדות בטיפול בסרטן המלנומה (סרטן העור), מחקר אשר זכה לפרסי הצטיינות רבים בשל תרומתו למדע.
כהמשך ישיר של פועלה בתחום הביוכימיה השתלבה ד”ר ללוש בעולם התעסוקה כיועצת מדעית, היא סיפקה ייעוץ לחברות תרופות מהמובילות בתעשייה לפיתוח שיטות טיפול ותרופות לטיפול במחלות עור.

המטופלת שגרמה לתפנית הגדולה:
במהלך עבודתה של ד”ר ללוש כיועצת מדעית היא נחשפה למטופלים רבים אשר סבלו מבעיות עור חריפות ולא הצליחו למצוא מרפא בטיפול רפואי קונבנציונלי או קוסמטי.
המטופלת ששינתה את פני המשחק הייתה מטופלת אשר סבלה במשך שנים מאטופיק דרמטיטיס – מחלה המכונה גם “אסתמה של העור” ומלווה בגרד, יובש ופריחה דלקתית כרונית שגרמה למטופלת לכאב בלתי נסבל שליווה אותה במשך שנים וגרם לה לבזבז כספים רבים על טיפולים שלא צלחו.
היא הגיעה לד”ר ללוש אובדת עצות לחלוטין ונתקלה בהפתעה גדולה. ד”ר ללוש הצליחה לפתור את הבעיה תוך שלושה טיפולים בלבד!
מאותו מקרה הדרך לפתיחת הקליניקה הייתה סלולה, המידע על אותה מטופלת עבר מפה לאוזן ומטופלים רבים ביקשו להגיע ולהיות מטופלים על ידי ד”ר ללוש.
כך התגבשה ההחלטה לפתוח קליניקה ראשונה מסוגה בארץ המתמחה בטיפול במחלות עור שתספק טיפול מותאם אישית הכולל שיטות טיפול המותאמות לרקע של המטופל, למצבו ולמחלת העור ממנה הוא סובל. ואכן בשנת 2014 החזון הוגשם והקליניקה הראשונה הוקמה ברמן גן.

מ- 0 ועד היום
הוקם המרכז הראשון לאסתטיקה
  • הקליניקה שהועברה לגבעתיים התרחבה וצברה המוני מטופלים מרוצים.
  • ד”ר ללוש כתבה עבור מגוון מגזינים מקצועיים מובילים בארץ על שיטות הטיפול והחומרים הפעילים שהביאו להצלחות בטיפולים בקליניקה.
  • הקמנו את “האקדמיה לבריאות העור של ד”ר ללוש” שפועלת להקניית הידע שיש ברשותנו לבעלי ובעלות מקצוע נוספים.

שינינו את איכות חייהם של אלפי מטופלים ומטופלות הסובלים מבעיות עור. תוכלו לקרוא על חוות הדעת שלהם ממש כאן.

מה ההבדל בין הקליניקה של ד"ר ללוש לקליניקות אחרות?

  • אנחנו מטפלים באמצעות פורמלות שאנחנו מפתחים אצלנו בקליניקה – הידע של ד”ר ללוש בביוכימיה מאפשר לקליניקה לפתח פורמלות מדויקות שמתאימות בדיוק לצרכי המטופל במקום להשתמש בתכשירים המצויים בשוק המיועדים לקהל הצרכנים הרחב ולכן יעילותם אינה ודאית.
  • אנחנו לא מפסיקים להרחיב את הידע שלנו ויתרה מכך דוגלים בהקניית הידע שלנו הלאה לבעלי מקצוע נוספים – ד”ר ללוש העבירה את הידע הרב שלה בתחום במשך השנים במאות מגזינים מדעיים ואף פתחה בשנת 2016 אקדמיה לבעלי ובעלות מקצוע תחת השם “האקדמיה לבריאות העור של ד”ר ללוש” אשר פועלת עד היום להקניית הידע לבעלי ובעלות מקצוע נוספים.
  • הטיפול שלנו לא כולל תרופות ותופעות לוואי לא נעימות – אנחנו מטפלים באמצעות שיטות טיפול בלעדיות שמתבססות על המכשור המתקדם ביותר בעולם הקוסמטי בשילוב עם פורמולות שאינן תרופתיות.
  • אנחנו מלווים אתכם כל הדרך עד לתוצאה מובהקת – אנחנו מאמינים בללכת דרך עם המטופלים שלנו. אנחנו מלווים אתכם החל מפגישת הייעוץ הראשונית ועד לתוצאות מובהקות ומשביעות רצון.

אז איך יוצרים איתנו קשר?

אם קראתם עד כאן כנראה שאתם מכירים אותנו מצוין אבל… היינו רוצים שהקשר הזה יהיה הדדי.
השאירו פרטים ונתקשר להכיר אתכם ממש בקרוב:

למה חשוב לבחור בקליניקה שלנו ?

חדשנות

הרשת מתעדכנת באופן שוטף במחקרים ובטכנולוגיות חדשות, והידע הזה מאפשר לנו להעניק לך את הטיפולים החדשניים והמתקדמים ביותר

התאמה אישית

הטיפולים והחומרים הפעילים נרקחים ומותאמים אישית לכל מטופלת בהתאם לסוג ומצב העור

תוצאות

הטיפולים שלנו עומדים גם במבחן התוצאה !
עם תוצאות אמיתיות המתועדות בגלריית הטיפולים שלנו

מה מספרים עלינו

> 0
המלצות באתר, בפייסבוק ובגוגל