מדיניות משלוחים

חברת ללוש גרופ בע”מ (להלן “החברה”) עובדת עם שירות משלוחים של חברת נגב איקומרס בע”מ מבית העסק לבית הלקוח.

החברה עושה כמיטב יכולתה כדי לשלוח את המוצרים מיד עם קבלת ההזמנה והסדרת התשלום ע”י הרוכש. החברה מתחייבת לזמן אספקה של עד 7 ימי עסקים מיום קבלת התשלום עבור ההזמנה. ספירת ימי האספקה מתחילה מיום העסקים הראשון שאחרי יום קבלת התשלום ע”י החברה. (ימי א’ עד ה’ לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

  • עלות משלוח עם שליח עד הבית עד 7 ימי עסקים – 35 ₪. המשלוח חינם ברכישה מעל 400 ₪.
  • איסוף עצמי תוך 3 ימי עסקים לאחר קבלת התשלום – חינם. האיסוף יתבצע מסניף החברה בכתובת תפוצות ישראל 6ב, גבעתיים.

 

אם נמסרו לחברה פרטים לא מלאים ו/או לא מדויקים ו/או שגויים ו/או לא נכונים, יתארך מועד האספקה עד לברור העניין ואין החברה נושאת בכל אחריות לגבי האיחור במקרה זה. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור באספקת המוצר בשל סיבה שאינה בשליטתה הבלעדית.

מובהר כי החברה לא תהיה אחראית לכל איחור בביצוע אספקת המוצר, לרבות בכל הקשור למקרים הבאים: עומסים הקשורים בתקופת הקורונה, מבצעים לאומיים וחגים, כוח עליון לרבות מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע, שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה ו/או הובלת המוצרים, כל סיבה שאינה בשליטת החברה ו/או כל סיבה הקשורה למבצע השליחות.

בהזמנות בתקופת מבצעי נובמבר ו/או בחגים יתכנו עיכובים בעקבות עומסים בחברת המשלוחים.  שימו לב זמני המשלוח עשויים להתארך בתקופת המבצעים.

במקרה של החזרת מוצרים, מכל סיבה שהיא, יגבה מחיר מלא עבור המשלוח בסך 35 ₪ לכל כיוון.

חברת ללוש גרופ בע”מ אינה אחראית לעיכובים של חברת המשלוחים. יחד עם זאת, נעשה כל שביכולתנו לעקוב אחר המשלוח ולסייע בכל תקלה.

יצירת קשר

אם יש לך שאלה או בקשה לגבי הודעה זו אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באמצעות דוא”ל לכתובת mail@dr-lellouche.com.

מדיניות המשלוחים עודכנה לאחרונה בתאריך 19 ביולי 2023 וניתנת לשינוי בכל עת ע”י החברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

*מדיניות המשלוחים נכתבה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד*

דילוג לתוכן