הטיפולים שלנו

“ד”ר ללוש” הינה קליניקה המתמחה בטיפולי אסתטיקה מתקדמים וטיפול בבעיות עור. שיטות הטיפול הבלעדיות לקליניקה מצליחות להביא לתוצאות מרשימות בתחום הצערת העור וטיפול במגוון רחב של בעיות עור.
תמונת באנר לעמוד טיפול להסרת נגעים

טיפול באקנה

הטיפול באקנה מתבצע ללא שימוש בתרופות, אנטיביוטיקה או רואקוטן ! שיטות הטיפול אשר פותחו על ידי ד”ר ללוש, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות מסייעות בטיפול האקנה בצורה יעילה ובטוחה.

טיפול בפיגמנטציה

אבחנה נכונה של סוג הכתם הינה קריטית להצלחת הטיפול מאחר ויש כתמים הניתנים להסרה בקלות בטיפול אחד, בעוד שאחרים דורשים מספר טיפולים. הטיפול מותאם אישית לכל מטופל.

טיפול אנטי-אייג'ינג

שיטות טיפול אנטי אייג’ינג ייחודיות אשר פותחו בקליניקה בשילוב מגוון טכנולוגיות וטכניקות טיפול מתקדמות, כגון: טיפולי מזותרפיה, פילינגים, טיפול פוטודינמי, איפרא אדום, הבזקי אור ועוד.

הסרת נגעים

הסרת נגעים אצל כל גווני העור ובכל מקום בגוף בעזרת טכנולוגיית הפלסמה הנחשבת לטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר עם מינימום סיכוי להצטלקויות.

הסרת מיליומים

הסרת מיליומים מסביב לעיניים בעזרת טכנולוגיית הפלסמה הנחשבת לטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר גם באזור העדין של העיניים.

הסרת קסנטלזמה

הסרת קסנטלזמה מסביב לעיניים בעזרת טכנולוגיית הפלסמה הנחשבת לטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר גם באזור העדין של העיניים.

הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים אצל כל גווני העור בעזרת טכנולוגיית הפלסמה הנחשבת לטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר גם באזור העדין של העיניים.

מיצוק ומתיחת העור

הרמה, מיצוק ומתיחת העור באזור הפנים, הצוואר ושאר הגוף בעזרת טכנולוגיית הפלסמה הנחשבת לטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר ללא ניתוח.

העלמת קמטים

העלמת קמטים, שיפור המרקם, מיצוק וחידוש העור למראה צעיר יותר בעזרת שיטת המזותרפיה לדיקור מבוקר של העור והחדרת חומרים פעילים.

טיפול בצלקות

טיפול בצלקות, שיפור המרקם, מיצוק וחידוש העור למראה אחיד וזוהר יותר בעזרת שיטת המזותרפיה לדיקור מבוקר של העור והחדרת חומרים פעילים.

טיפול ברוזציאה

טיפול ברוזציאה הנחשבת למחלת עור כרונית נפוצה והמתאפיינת באודם קבוע בפנים. הטיפול נועד לדיכוי הסימפטומים ומניעת התפרצות והחמרה של המחלה.

טיפול בסבוריאה

טיפול בסבוריאה הנחשב לדלקת כרונית של העור. הטיפול נועד לדיכוי הסימפטומים של המחלה ולהפחית במידה ניכרת את אי הנוחות והסבל.

דילוג לתוכן