הסרת צלקות בפנים

לא מעט נשים וגברים סובלים מצלקות בפנים. חשוב לדעת כי לא פעם ניתן לשפר את מראה הצלקת, לטשטש ואף להעלים אותה. אנו בד”ר ללוש נשמח להציע לכם טיפול חדשני ויעיל לצורך הסרת צלקות בפנים. אנו מתמחים בטיפולים החדשניים והמתקדמים ביותר, לצורך שיפור מראה העור ויצירת עור אחיד וחלק יותר. הטיפולים שלנו מבוססים על שילוב של מספר טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, הכוללות שימוש במזותרפיה, פילינג כימי  בפורמולה ייחודית ובלעדית בפיתוח של הקליניקה, טכנולוגיית הפלסמה ואולטרסאונד. מדובר על שיטות הטיפול היעילות ביותר, המאפשרות להבטיח תוצאות משמעותיות תוך זמן קצר בלבד. הקליניקה שלנו ידועה בשיטות הטיפול ובחומרים הפעילים הייחודיים ביותר, מאחר ואנו מפתחים אותם בצורה עצמאית, באמצעות הביוכימאים המובילים שעובדים עמנו. שילובי הטכנולוגיות בשילוב עם חומרים פעילים בריכוז גבוה ושיטות טיפול בהתאמה אישית, מבטיחים שיפור מהיר ומשמעותי ברקמת הצלקת.

 

 

כל מה שחשוב לדעת לגבי הסרת צלקות בפנים

אין שום ספק כי טכנולוגיית מזותרפיה נחשבת לאחת הטכנולוגיות המתקדמות והמשוכללות ביותר, לצורך שיפור מראה ומרקם עור הפנים. הדבר נכון הן עבור כל אחת שמעוניינת ליהנות ממראה עור צעיר, זוהר ובריא יותר והן עבור כל מי שמעוניינת להסיר או לפחות לטשטש צלקות באזור הפנים.

באמצעות שימוש בטכנולוגיית מזותרפיה ניתן לצמצם משמעותית את כמות החטטים והנקבוביות הפעורות, לחדש את מרקם העור באזור הצלקת, במטרה ליצור מראה עור אחיד וחלק יותר ולהחזיר את העור באזור הצלקת לגוון הטבעי שלו. נכון להיום, מדובר על הטיפול היעיל והמומלץ ביותר, לצורך העלמת צלקות אקנה וצלקות שנוצרו כתוצאה מפציעות, חבלות, תאונות, ניתוחים וכדומה.

 

הסרת צלקות בפנים – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב להבין כי צלקות נוצרות כתוצאה מהמנגנון הטבעי של הגוף, שמטרתו לתקן פגיעות שונות שנוצרו בעור. בין אם מדובר על פציעה שנוצרה כתוצאה מניתוח קוסמטי לא מוצלח, פצע אקנה, מחלת עור, כוויה או כל סיבה אחרת, ניתן לשפר את מרקם ומראה הצלקת, באמצעות טיפול מתקדם וחדשני.

טכנולוגיית מזותרפיה מעודדת את התחדשות רקמת העור, דבר שמוביל לצבע ומרקם אחיד יותר של רקמת הצלקת. חשוב כמובן להגיע לפגישת ייעוץ בקליניקה מתקדמת ומקצועית המתמחה בתחום, על מנת לקבל אבחון מדויק לגבי סוג הצלקת שלכם וצורת הטיפול האידיאלית ביותר עבורה. יש לזכור כי הטיפול חייב להיות מותאם לעומק ולגודל של הצלקת, סוג וגוון העור של המטופל וכמובן רמת הרגישות של מיקום הצלקת. מאפיינים אלו קובעים את סוג התרכובות המוחדרות לעור בזמן הטיפול, מאחר והטיפול יוצר מיקרו חורים בעור, המאפשרים לחומרים הפעילים לחדור לשכבות העמוקות שלו ולהזין אותו. כמו כן, הפציעות המבוקרות מעודדות את העור להגביר את ייצור הקולגן והאלסטין, התורמים לאלסטיות ולברק הטבעי של העור.

אנו בד”ר ללוש נשמח לספק לכם טיפול מקיף ומקצועי לצורך הסרת צלקות בפנים. לתיאום פגישות ייעוץ וקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

דילוג לתוכן