מהו טיפול פלסמה?

טיפול פלסמה נחשב היום לאחד הטיפולים היעילים והמומלצים ביותר, עבור כל מי שמעוניין לשפר את מראה העור שלו ולהשיג עור מתוח, רענן וצעיר יותר. מדובר על טיפול לא פולשני, המאפשר להרים, למתוח, למצק ולהדק את עור הפנים. אנו בקליניקת ד”ר ללוש נשמח לספק לכם את ההזדמנות ליהנות מטיפול פלסמה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מציעים ללקוחותינו טיפול מקצועי ואמין בטכנולוגיית פלסמה מתקדמת, המאפשרת לחדש את עור הפנים והצוואר, ללא ניתוח וללא כאב. הטיפול שלנו מספק תוצאות מדהימות ללא שום סיכון לצלקות או לתופעות לוואי משמעותיות.

מהו טיפול פלסמה?

טיפול פלסמה– הטיפול המושלם להצערת עור הפנים

טיפול פלסמה נחשב לאחד הטיפולים היעילים ביותר, לצמצום קמטים בלחיים ומתיחת עור הפנים והצוואר. הטיפול מומלץ עבור כל מי שמעוניין להעלים את הקמטים מסביב לשפתיים, להצעיר את מראה הצוואר ולצמצם את סימני המתיחה, העלולים להופיע כתוצאה מהיריון או ירידה/עלייה חדה במשקל. כמו כן, זהו הטיפול האידיאלי לצורך צמצום והעלמת הקמטוטים מסביב לעיניים, צמצום העור העודף הנוצר עם השנים בעפעף התחתון והסרת הנפיחות ומצבורי השומן מסביב לעיניים. מעבר לכך, כדאי לציין כי מדובר על טיפול מתקדם ויעיל לצורך הרמת עפעפיים עליונים, ללא שום צורך בניתוח. הטיפול אינו כרוך בכאב ואינו מצריך זריקת הרדמה, הוא אינו פולשני ואינו מצריך תפרים או זמן החלמה ממושך. תופעות הלוואי של הטיפול נחשבות למינימליות והוא בעל סיכון נמוך במיוחד לסיבוכים מיותרים. מדובר ללא ספק על טיפול קל ומהיר, האורך כחצי שעה ומאפשר לחזור לשגרת היום כבר בסיום הטיפול.

מה חשוב לדעת לגבי טיפול פלסמה?

טיפול פלסמה מתבצע באמצעות מכשיר פלסמה מתקדם ומשוכלל, העומד בכל התקנים המחמירים ביותר. הטיפול יכול להחליף את הצורך בהליכים כירורגיים, דבר שיכול לחסוך לכל אחד זמן החלמה, כאב ועלויות מיותרות. מכשיר הטיפול מייצר קרן חום, המאפשרת לצמצם את העומק והנפח של הקמט, הצלקת או העור העודף. המכשיר נחשב למדויק במיוחד, הוא מתמקד אך ורק באזור הבעייתי, ולכן אין סכנה של זליגת החום לאזורים הסמוכים. המכשיר מחמם את האוויר הצמוד לאזור המטופל, במטרה ליצור יוניזציה של גזי האטמוספירה, המאפשרת לכווץ ולהדק את סיבי העור. כתוצאה מכך, נוצר האפקט הרצוי של מתיחת העור, ללא שום צורך בהליך פולשני וכואב. המכשיר מאפשר ליצור פריקה חשמלית זעירה, המכונה גם פריקת פלזמה, המאפשרת להגיע לתוצאה הרצויה. המכשיר עומד בתו התקן הישראלי והאירופאי, לכן אין שום חשש לבצע את הטיפולים בראש שקט. חשוב לציין כי בסיום הטיפול העור נותר אדום עם גלדים, המתקלפים מעצמם לאחר כיומיים. לאחר מכן, תיווצר רקמה בריאה ורעננה, שתחליף את רקמת העור הפגומה.

אנו בקליניקת ד”ר ללוש נשמח לספק לכם טיפול פלסמה ברמה הגבוהה ביותר. לתיאום תור ולקבלת ייעוץ מקצועי,צרו קשר עוד היום!

ד"ר ללוש

ד”ר מירי ללוש בעלת תואר מוסמך (.M.Sc) ותואר דוקטור (Ph.D) בביוכימיה מאוניברסיטת בר-אילן והינה מרצה וכתבת מוערכת במבחר מגזינים בתחום בריאות העור. ד”ר מירי ללוש פורצת דרך בתחומה ובפיתוח שיטות טיפול מתקדמות מותאמות אישית לעור המטופל/ת.