טיפול בפיגמנטציה בשפם

נשים רבות סובלות מפיגמנטציה בשפם כתוצאה מחשיפה לא מבוקרת לשמש, שינויים הורמונליים שנגרמו כתוצאה מהריונות ולידות וכמובן נטייה גנטית. חלק מכתמי הפיגמנטציה עלולים להיגרם כתוצאה מפציעות או טיפולים קוסמטיים לא מקצועיים, שהותירו את העור רגיש ועודדו בכך את היווצרות הפיגמנטציה באזור. חשוב לציין כי כתמי הפיגמנטציה אינם נעלמים עם השנים, אלא הם נוטים להעמיק, לכן חשוב לטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן. 

אנו בד”ר ללוש נשמח לספק לכל אחת את הטיפול האידיאלי ביותר עבורה, על מנת להעלים את כתמי הפיגמנטציה בצורה היעילה ביותר. אנו מתמחים בטיפולים אסתטיים מתקדמים, המבוססים על התגליות המדעיות החדשניות ביותר. נשמח להתאים לך תוכנית טיפולים בהתאמה אישית, במטרה להבטיח לך עור פנים חלק, אחיד ומושלם.

טיפול בפגמנטציה בשפם

טיפול בפיגמנטציה בשפם – מה חשוב לדעת בנושא?

נשים רבות סובלות מהתופעה של היפר פיגמנטציה, המאופיינת בייצור מוגבר של מלנין, המצטבר באזורים שונים של העור וגורם לכתמים כהים. התופעה אינה מסוכנת מבחינה בריאותית אך היא פוגעת במראה האסתטי של הפנים. הסיבות להיפר פיגמנטציה יכולות להיות רבות ומגוונות, החל מחשיפת יתר לאור השמש ועד לשינויים הורמונליים, תופעות לוואי של תרופות וטיפולים מסוימים, פציעות ועוד. ניתן למצוא סוגים שונים של היפר פיגמנטציה, המשפיעים על סוג הכתם, הגודל, האופי והעומק שלו. היום ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים שונים, שנועדו לספק מענה אידיאלי לכתמי פיגמנטציה באזור השפם. חשוב לפנות מראש לקליניקה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה לעבור אבחון מקיף ויסודי, על מנת להתאים את הטיפול האידיאלי ביותר לסוג הכתם ולעומק שלו. חלק מהכתמים למשל, נמצאים בשכבת העור העליונה, לכן יחסית קל ופשוט להעלים אותם. לעומת זאת, כתמים אחרים ממוקמים בשכבות העור העמוקות, לכן הטיפול בהם חייב להיות מקצועי ומעמיק יותר.

טיפול בפיגמנטציה בשפם – כיצד לעשות זאת נכון?

הטיפול האפקטיבי ביותר הוא כמובן מניעת היווצרות של כתמים חדשים, דבר שניתן להשיג באמצעות מריחת מקדם הגנה איכותי בכל שעות היום. מעבר לכך, חשוב כמובן להתאים את הטיפול לסוג הכתם, במטרה להשיג את התוצאה האיכותית ביותר. פיגמנטציה המופיעה בעקבות חשיפת יתר לשמש למשל, כדאי להסיר באמצעות פילינג כימי, המסוגל לפרק את עודף המלנין ולהעלים את הכתם. לעומת זאת, כתמי פיגמנטציה הקשורים לשינויים הורמונליים נחשבים לעקשניים ולקשים יותר לטיפול, לכן יהיה צורך בשילוב של טיפול עמוק יותר בקליניקה לצד הקפדה על שגרת טיפוח יומיומית. הטיפול העמוק כולל שילוב של טכנולוגיות מתקדמות, כגון: מזותרפיה ו/או פלסמה, יחד עם שגרת טיפול המבוססת בעיקר על תכשירים המכילים חומרים שתפקידם לעכב את ייצור הפיגמנט. 

אנו בד”ר ללוש נשמח לספק לכם טיפול בפיגמנטציה בשפם ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי התאמת הטיפול האידיאלי לסוג הכתם. למידע נוסף, צרו קשר.

ד"ר ללוש

ד”ר מירי ללוש בעלת תואר מוסמך (.M.Sc) ותואר דוקטור (Ph.D) בביוכימיה מאוניברסיטת בר-אילן והינה מרצה וכתבת מוערכת במבחר מגזינים בתחום בריאות העור. ד”ר מירי ללוש פורצת דרך בתחומה ובפיתוח שיטות טיפול מתקדמות מותאמות אישית לעור המטופל/ת.