אקנה בגיל 40

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לא מעט אנשים סובלים מהתופעה המייאשת של אקנה בגיל 40. אומנם רוב האנשים מאמינים כי פצעי האקנה חולפים מעצמם לאחר גיל ההתבגרות, אך למעשה, לא מעט אנשים ממשיכים לסבול מהתופעה גם בגיל 40. במרבית המקרים פצעי האקנה מופיעים בעקבות שינויים הורמונליים, האופייניים בעיקר לגיל ההתבגרות, אך לא רק. 

שינויים הורמונליים עשויים להתרחש גם בגיל מבוגר יותר, כמו למשל, במהלך תקופות היריון והנקה, או אצל מטופלים הסובלים מחוסר איזון הורמונלי, או מטופלים הנוטלים הורמונים שונים כחלק מהליך טיפולי כלשהוא. בכל אחד מהמצבים הללו, אקנה הינה אחת ממחלות העור המופיעה בשכיחות הגבוהה ביותר.

אנו בקליניקה של ד”ר ללוש נשמח להציע לכם אבחון מקצועי וטיפול מותאם אישית. אנו מתמחים בטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום, תוך כדי הקפדה על מכשור חדשני וטיפולים המבוססים על המחקרים החדשים ביותר.

אקנה בגיל 40 – למי זה יכול לקרות?

הסטטיסטיקה מראה כי רק 10 – 15 אחוז מהאנשים שסבלו מהתופעה בגיל ההתבגרות, ימשיכו לסבול ממנה גם בגיל מבוגר יותר. ישנם לא מעט גורמים המשפיעים על התפרצות האקנה, אך בסופו של דבר מדובר בעיקר על רכיב גנטי. ברוב המקרים, אקנה בגיל 40 יתפרץ בעיקר אצל נשים, ככל הנראה בשל ההשפעה ההורמונאלית של לידות והריונות. 

בגיל מבוגר פצעי האקנה נוטים להיות עמוקים יותר, ולכן לא פעם יש צורך בטיפול משולב. יש לזכור כי שימוש בתרופות עלול להוביל ליובש ורגישות יתר של העור, בנוסף לבעיות בתפקודי כבד וכליה. לכן ההמלצה הכללית היא לפנות לקליניקה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה ליהנות מהתוצאות האיכותיות והיעילות ביותר.

אקנה בגיל 40 – כיצד להתמודד עם המצב?

ברוב המקרים, אקנה בגיל 40 יתמקד באזור הסנטר ובחלק התחתון של הפנים, בניגוד לאקנה בגיל צעיר יותר, המתמקד בכל אזור הפנים, החזה, הגב והישבן. כל מי שיגיע לקליניקה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום, יוכל ליהנות מאבחון מדויק ויסודי לסוג ולעומק פצעי האקנה שלו. באמצעות אבחון מדויק ניתן להתאים את הטיפול המתאים ביותר עבורכם, ללא כאבים, צלקות או תופעות לוואי מעיקות. מומלץ לרוב לשלב בטיפול מספר טכניקות שונות, במטרה להגדיל את היעילות ואחוזי ההצלחה שלו. לרוב נהוג להשתמש במשחות המבוססות על חומרים טבעיים, לצורך זירוז תהליך הריפוי הטבעי של הפצעים ועידוד ההתחדשות של העור. כמו כן, מומלץ לבצע פילינג עדין המבוסס על חומצות במינונים מתאימים ולשלב טיפול במכשירים ייעודיים.

אנו בקליניקה של ד”ר ללוש נשמח לספק לכם את הטיפולים היעילים והחדשניים ביותר לצורך טיפול באקנה בגיל 40. למידע נוסף, צרו קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email