טיפול במיליומים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לא מעט אנשים סובלים מהופעת מיליומים, נגעים ציסטים לבנים וקטנים הנראים כנקודות פנינה קטנות על העור. אומנם מיליומים אינם נחשבים לבעיה רפואית, אך הם בהחלט יכולים להפוך למטרד אסתטי, העלול להשפיע על הביטחון העצמי והערך העצמי של המטופל. 

בניגוד לשיטה הישנה של להסרה של מיליומים עם מחט, שאינה אפשרית באזורים עדינים רבים בפנים, או במצב של מיליומים קטנים מאוד. עם התפתחות הטכנולוגיות בתחום האסתטיקה, ניתן כיום להסיר את המיליומים בצורה יעילה, מהירה ובטוחה ביותר, בכל גווני העור, בכל אזור בפנים ובמיוחד באזור העיניים ! 

אנו בקליניקה של ד”ר ללוש נשמח לספק לכם את הפתרון המהיר והמומלץ ביותר בתחום באמצעות טכנולוגיות הפלסמה, המתקדמת ביותר כיום להסרה של נגעים. הטיפול אינו כרוך בכאבים, או תופעות לוואי, אורך בין רבע שעה לחצי שעה בלבד ומספק בסיום הטיפול עור נקי ממיליומים עם התוצאות הנשמרות לשנים. 

כל מה שחשוב לדעת על מיליומים

מיליומים הינם נגעי עור נפוצים, המופיעים לרוב מסביב לעיניים, בתי השחי, הזרועות והצוואר. מדובר על נגע שאינו מסכן את הבריאות ואינו גורם לשום סוג של כאב או אי נוחות. אך אנשים רבים מוטרדים מהמראה הלא אסתטי של הנגע, אשר משפיע על הנראות הכללית של הפנים. 

ניתן היום למצוא שיטות שונות להסרת מיליומים, החל משימוש יומיומי ברטינואידים, ועד לטיפולי פילינג עמוקים. אך אין ספק כי שימוש בטכנולוגיה החדשנית והיעילה ביותר, “פלסמה”, מהווה את האופציה המוצלחת ביותר. 

מיליומים- טיפול

כיצד ניתן להסיר ממיליומים בצורה היעילה ביותר?

הטכנולוגיה המתקדמת והמומלצת ביותר כיום להסרת מיליומים כוללת שימוש במכשיר הפלזמה. המכשיר גורם לאידוי שכבה דקיקה של העור, תוך כדי הקפדה על דיוק מקסימלי. באמצעות פרצי פלזמה ממוקדים, המאפשרים להסיר את המיליום, ללא שום סיכון לרקמת העור הבריאה המצויה סביבו. 

טיפול חד פעמי עם תוצאות מידיות הנשמרות לשנים. יש לוודא כי הטיפול מתבצע אך ורק על ידי עובדים מנוסים ומוסמכים, שיוכלו להבטיח לכם את התוצאה האופטימלית ביותר. 

חשוב לדעת כי הטיפול במכשיר הפלזמה אינו מתאים לאנשים הסובלים ממחלת הסכרת, אנשים בעלי קוצב לב, נשים מניקות או בהיריון, אנשים בעלי בעיות בתפקוד הלימפה או בריפוי העור ואנשים המגיעים לטיפול שזופים או עם כוויות שמש.

אנו בקליניקה של ד”ר ללוש נשמח לספק לכם את הטיפול האידיאלי ביותר לצורך הסרת מיליומים. הטיפול שלנו מבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת והמשוכללת ביותר, המצליחה לספק את התוצאות המרשימות ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email