טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנה נחשב לאחד הטיפולים הפופולאריים והמבוקשים ביותר, מאחר ולא מעט נשים וגברים סובלים מהבעיה. כ- 30% מהמטופלים, הסובלים מאקנה בדרגה בינונית עד חמורה עלולים לפתח צלקות אקנה, בעלות צורה ועומק שונה.

אנו בקליניקת ד”ר ללוש נשמח לספק לכם טיפול יעיל בצלקות אקנה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בטיפולים אסתטיים מתקדמים ובטיפול במגוון רחב של בעיות עור. אנו ידועים בשיטות הטיפול החדשניות והמתקדמות ביותר, המבוססות על המחקרים החדשים ביותר בתחום. הטיפולים שלנו מובילים לתוצאות מהירות ומוכחות, בזכות ההתאמה האישית של תוכנית הטיפול לכל מטופל ואבחון מקיף ויסודי של מצב העור שלו.

טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנה בצורה היעילה ביותר

ניתן היום למצוא מספר טיפולים יעילים ומומלצים לטיפול בצלקות אקנה, תוך כדי שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר. טיפולים אלו כוללים למשל, שימוש באולטרסאונד, מזותרפיה, פלסמה ופוטותרפיה. אחד הטיפולים היעילים ביותר עבור טשטוש והעלמת צלקות אקנה, הוא טיפול המזותרפיה. מדובר על טיפול מתקדם וחדשני, המאפשר לשפר את זרימת הדם באזור ולהזין את שכבות הדרמיס של העור בכל החומרים המזינים הדרושים לצורך שיקום וחידוש הרקמה הצלקתית. 

טיפול המזותרפיה מבוסס על דיקור מבוקר של העור, באמצעות מחטים ייעודיות. פעולת הדיקור עצמה נחשבת ליעילה במיוחד, מאחר והיא משפרת את זרימת הדם ומעודדת חידוש של תאי העור. תהליך ההחלמה הטבעי של העור מאפשר ליצור רקמות חדשות ובריאות יותר, שיחליפו את הרקמות המצולקות. מעבר לפעולת הדיקור עצמה, במהלך הטיפול מוחדרים לתוך שכבת הדרמיס חומרים חיוניים ומזינים, הכוללים וויטמינים, מינרליים ופפטידים הדרושים לעור שלכם, לצורך בניית הרקמה החדשה והענקת מראה אחיד, מתוח וצעיר יותר. בנוסף, מוחדרת חומצה היאלורונית בריכוז גבוה, החיונית מאוד לשיקום הרקמה ולהענקת מראה חיוני ובריא של עור הפנים. 

כל הפורמולות המוחדרות במהלך הטיפול פותחו באופן בלעדי בקליניקה ומכילות ריכוזים גבוהים של חומרים פעילים, המבטיחים תוצאות מהירות לשיפור נראות הצלקת.

טיפול בצלקות אקנה באמצעות מזותרפיה

טיפול מזותרפיה הנעשה בצורה מקצועית ויעילה, יכול לחולל שינוי משמעותי בעור הפנים. הטיפול מסייע לטשטש ואף להעלים את צלקות האקנה, מאחר והוא מעודד את חידוש עור הפנים. באמצעות הטיפול ניתן לחדש את מרקם העור באזור הצלקת, דבר המוסיף המון למראה עור חלק ואחיד יותר. 

לאחר הטיפול הגוון האדום של הצלקת יחזור בהדרגה לגוון העור הטבעי. נכון להיום, טיפול מזותרפיה נחשב לאחד הטיפולים המומלצים ביותר לצורך טיפול בצלקות אקנה, מאחר והוא אינו כולל תופעות לוואי משמעותיות ואינו מצריך זמן החלמה ארוך. הטיפול בטוח לחלוטין גם בתקופות הקיץ, מכיוון שהוא מתבסס על יכולת ההחלמה הטבעית של העור. 

עם זאת, חשוב לבצע את הטיפול בקליניקה מנוסה ומקצועית, שתדע להתאים את עוצמת הטיפול לעומק ולגודל של הצלקות שלכם, תוך כדי התחשבות במיקום הצלקות ובגוון העור שלכם.

אנו בקליניקה של ד”ר ללוש נשמח לספק לכם טיפול בצלקות אקנה באמצעות שילוב של מזותרפיה עם טיפולי פלסמה, אולטרסאונד ופילינג כימי, במטרה להגיע לתוצאות היעילות והמהירות ביותר.אנו עובדים עם ביוכימאים מובילים, המפתחים את שיטות הטיפול והחומרים הייעודיים היעילים ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

ד"ר ללוש

ד”ר מירי ללוש בעלת תואר מוסמך (.M.Sc) ותואר דוקטור (Ph.D) בביוכימיה מאוניברסיטת בר-אילן והינה מרצה וכתבת מוערכת במבחר מגזינים בתחום בריאות העור. ד”ר מירי ללוש פורצת דרך בתחומה ובפיתוח שיטות טיפול מתקדמות מותאמות אישית לעור המטופל/ת.